Prvá Personálna je agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania a radou služieb súvisiacimi s prijímaním pracovníkov rôznej kvalifikácie. Základnými piliermi firmy sú flexibilita, korektnosť, spoľahlivosť a individuálny prístup voči obchodným partnerom.

  Individuálny prístup:Našou ambíciou je poskytnutie čo najvyššej kvality v oblasti poskytovania personálnych služieb pre široké spektrum zákazníkov a našim prvoradým cieľom je spokojný klient, dobré vzťahy založené na vzájomnom korektnom a tolerantnom prístupe.

  Flexibilita: Know How Prvej Personálnej tvorí kreatívny profesionálny tím s niekoľkoročnými skúsenosťami v danej oblasti. Základným pilierom všetkých úspechov je profesionálny tím, ktorý tvoria obchodní manažéri a administratívni pracovníci.

  Korektnosť a spoľahlivosť: Agentúra Prvá personálna je vďaka tímu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky schopná pracovať ako personálny poradca a poskytovať kvalifikovaný personálny servis či radu ďalších personálnych služieb.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now